Robotická kosačka Robomow

Technológia robotickej kosačky Robomow.

Technológie Robomow

Robotické kosačky Robomow sú vybavené najnovšími technologiami a funkciami vhodnými pre menšie ako aj veľké záhrady. Váš trávnik bude kvalitne pokosný a odolnejší voči zaťažovaniu. Kosačky sú vybavené s dvoma alebo jedným  ostrým nožom s priemerom 28 cm (pri dvoch nožoch je záber široký 56 cm). Robotická kosačka Robomow sa vyznačuje nízkou hlučnosťou, snímačom zaťaženia, prehriatia a mnohým iným. 

Robomow disponuje väčším záberom ako konkurenčné robotické kosačky a tým je potrebných menej výjazdov počas dňa, celková plocha je rýchlejšie pokosená s nižším počtom nabíjacích cyklov. Tým majú kosačky Robomow predĺženú životnosť batérie.

Roboconnect + 2020

Obsahuje GSM modul s vloženou SIM kartou a GPS lokátor. Robomow dokáže komunikovať s majiteľom pomocou push správ. Majiteľ môže ovládať Robomow na diaľku. GPS lokátor nájde Váš Robomow a zobrazí Vám jeho aktuálnu polohu na mape. V prípade, že Robomow opustí vyznačenú plochu majiteľ dostane informáciu do mobilu. Pomocou prihlásenia sa na webovú stránku Robomow zistíte informácie ako napríklad: kedy robotická kosačka pracoala, aký čas kosila, ktorú zónu kosila ako aj dôvod ukončenia kosenia.

  • GSM modul so SIM kartou
  • GPS lokátor
  • Push notifikácie
  • Komunikácia s majiteľom

Špecifikácie robomow

Silný kosiaci systém, kosenie okrajov ako aj GSM modul ponúka robotická kosačka Robomow.

Silný kosiaci systém

Kosiaci systém pozostávajúci z odolných oceľových nožov. Zvláda bezproblémov aj kosenie vyššieho trávnika.

Kosenie okrajov

Jedinečný systém kosenia okrajov, je zabezpečený umiesnením nožov mimo zóny kolies. 

GSM Modul

Spracuje údaje z robotickej kosačky a následne zasiela bezpečnostné upozornenia do Vašej aplikácie.

Inteligentné kosenie

Neprerušované kosenie a správny pohyb kosačky zaistuje dlhší pracovný čas na jedno nabitie batérie a o 10 % rýchlejšie pokosenie plochy.

Turbo kosenie

Turbo kosenie zabezpečí pokosenie vysokej a hustej trávy najmä v jarných a jesenných mesiacoch. Po kosení sa systém vypne.

Daždový senzor

 Robomow sa za dažďa sám vráti do základnej stanice a bude pokračovať až keď sa podmienky zlepšia a prestane pršať.